O nás

Historie společnosti BAND SERVIS CZ, s.r.o. se začala psát v 90. letech minulého století. Hluboké politické a sociální změny v tehdejším Československu nastartovaly restrukturalizaci klíčových odvětví průmyslu a služeb a umožnily tak vznik mnoha nových firem. Byla to pionýrská léta, kdy se s velkým nadšením a mnohdy doslova od nuly hledaly a nalézaly mezery na tehdejším trhu výrobků i služeb.

Společnost BAND SERVIS CZ s.r.o. se ihned po svém založení v roce 1991 zaměřila na servis a později i prodej elektrického ručního nářadí. Díky profesionálnímu přístupu a nadšení všech svých zaměstnanců záhy po svém vzniku stala významným servisním a obchodním partnerem největšího domácího výrobce elektrického ručního nářadí, firmy Narex Česká Lípa. Zkušenosti získané touto spoluprácí byly v nejvyšší míře zhodnoceny v roce 1992, kdy byla společnost BAND SERVIS CZ s.r.o. po náročném výběrovém řízení vybrána, za servisního a jako jedna z mála firem podobného zaměření v tehdejším Československu, i za obchodního partnera největšího výrobce elektrického nářadí na světě – firmy Black&Decker. Počet značek nářadí, které firma nabízí se rozrůstá a ke stávajícím přibývají další značky Black&Decker, Elu, Dewalt a Stanley. Tento rok se tak zařadil k významným mezníkům v dějinách společnosti. Následoval její postupný růst a s ním spojené rozšiřování činnosti v duchu základní myšlenky a motta společnosti:  neustále se rozšiřující nabídkou sortimentu a služeb a jejich zdokonalováním uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Firma BAND SERVIS CZ, s.r.o. se tak stává významným hráčem na trhu profesionálního elektrického nářadí. Dalším logicky navazujícím krokem bylo zahájení elektronického prodeje prostřednictvím vlastního e-shopu, s jehož nabídkou máte možnost se zde seznámit.

Pracovníci firmy BAND SERVIS CZ s.r.o. doufají, že ucelená nabídka našeho e-shopu odpovídá vašim představám a těší se, že Vám budou nápomocni při realizaci vašich případných objednávek.

DeWALT centrum - domovská stránka
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Hodnocení obchodu na Zboží.cz